Counter-Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter-Strike Hakkında Herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?

5 posters
YazarMesaj
<~By_MuLTi~>
Admin
Admin
<~By_MuLTi~>

Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Empty
MesajKonu: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 12:04 pm

Evet arkadaşlar. Herkesin cevabını beklediği bu soruyu size acıklayacağım.Elzo Gertize (emre) nin macta alısırlarken banlanması sonucunda Genzo W. {SGGK} nickli sahis AberCromBie (fatih abi) mesaj yollamıs ve mesajında clanımdaki kisileri banlamayın eğer banlamaya devam edersenız bot maclarına geri donersiniz hicbiri serverinize gelmez demesiyle AberCromBie herkesin admnliklerini sildi.
Simdide benim size bir sorum olacak. Elzoyu kim banladı Question
http://www.botuz.tr.cx
PuNiSHeR
Admin
Admin
PuNiSHeR

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 12:07 pm

Kesin Ben Banlamısımdır & yeni bi hilem war admin olmadan banlıom Very Happy

Ancak Gecen gun Emre Tum mythtaki playerları banlıyarak cok buyuk bi ayıp etti kendisini kınıoruz :!
Oz4n
Geçerken Uğradım

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 12:20 pm

elzoyu once ben quit ledm mac basladı ve herkes afk diye adamı yaklasık 30 dk bekledı quıt yedkten sora oyuna geldı ve hakaret ettı chokoda banladı ben olsam bende banlardım Very Happy:D:d
<~By_MuLTi~>
Admin
Admin
<~By_MuLTi~>

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 12:25 pm

bende su 1 adam afk diye diger 11 kisinin niye bekledigini hayla anlamıs degilim baslasın oyun gelince girer Question
PuNiSHeR
Admin
Admin
PuNiSHeR

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 12:45 pm

Ama Ben Genede Mythta Gereksiz Yere Banlamasını Cok anlamsız buldum Gunahı olmayan insanlarıda Banladı xS
teppei kisugi
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 1:01 pm

Ya ibo orda Snow kids Genzoydu heralde genzoyla dalga gectı bazıları dalga gecmıyen vede gecen herkezı banladı bı 2-3 kısı kaldı Very Happy
teppei kisugi
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 1:02 pm

ayrıca orda emreyı bosuna beklemıssınız dırek pw accaktınız bırı gelcektı yapcaktınız macınızı ole olsaydı bu durumlar hıc olmazdı ayrıca bırısı fatıhle bu konusmaları yapsın anlayısla karsılayacagına ınanıyorum.Ayrıca Emre Beni de banladı ben bişi dememisdim Very Happy
<~By_MuLTi~>
Admin
Admin
<~By_MuLTi~>

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 4:37 pm

fatih abi biraz zor anlayısla karsılar o olayı
PuNiSHeR
Admin
Admin
PuNiSHeR

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 10:42 am

Sen Bisi Desen Nolr Demesen Nlr olm xS senin .. uzunlugu ne
PuNiSHeR
Admin
Admin
PuNiSHeR

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 10:42 am

Ben Sen Ouz ... Kim Bişi Dicek.. xS
teppei kisugi
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 3:15 pm

ibo mal mal konuşma olm bizde insaniz dimi?
SchwarzenbecK.
Admin
Admin
SchwarzenbecK.

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 1:23 am

Nolursa Olsun Adamın neden Afk olduğunu bilmeden Ban atıyosunuz Ouz Kişilerle Saygılı konuşmasını Bil Şahıslı Fln konuşma Ayıp ediosun
PuNiSHeR
Admin
Admin
PuNiSHeR

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 7:38 pm

ona bakılırsa başbakanda insan xS
teppei kisugi
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?   Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi? Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 6:39 pm

Olm tayyip e laf atıp duruonuz bak bi gun ss cekip yollucam hapislik olcaniz Very Happy akp liyim ben tırsın benden Very Happy

Ottoman Serverindeki Adminlikler Neden Silindi?
1 sayfadaki 1 sayfası