Counter-Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter-Strike Hakkında Herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GK Taktikleri

5 posters
YazarMesaj
teppei kisugi
Üye
Üye

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 1:15 pm

Gk Taktikleri:(Gino Dan Egitim Aldım ama pek gerçekleştirmiyorum dediklerini yinde iyi gkyim o egittiginden beri mal mal topları tutamıom Very Happy)
İlk Olarak Kale ortalama:
Spreysiz Serverlerda kaleyi ortalamada zorlanıyoruz.Ama 60-75 ft lerde olan yuvarlagın tam ortasından dumduz gıdın kalenın ortasında olursunuz.Weya kaleye bakıp ortalamaya calısın ıste Very Happy
İkincisi :
Omer bana genellıkle turboyla al dıor ama ben hic turbo kullanmam Very Happy 1 adım ılerı gıdın boylece 90 a gıden topları tutabılırsınız ama kalenın dıbındeyken dırege carptıgınız ıcın 90 a gıden topları tutamıyoruz.Gerci dedigimi yapsanda 90a gıden topu tutman zor Very Happy
Burasi onemli Turbo bittiginde Topa daima ucucaksın ama adam orta actıgında hemen kalenın ortasına gıt
Def korkusundan acele etcegı ıcın genellıkle ortaya vururlar sadece cok ıyı adamlar dıbe yollar.
Son olarak benim fakelerım war bı kez bahayı kekledım yuh dedi Very Happy turboyla topu kaptıktan sonra dıkın sonra trıbune cıkıp kaleye dogru trıck yapın adam dırek bos kaleye wurcagı ıcın tutmanız kolay olur Very Happy
Benden Bu kadar Elimden Gelen bu zaten benim yaptıklarımı yaparsanız alırlar maca fazla gk olmadıgı ıcın Very Happy
teppei kisugi
Üye
Üye

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 1:16 pm

Sergen bide beni admin yapsana xD ayrıca bu hafta sonu benı Fw egitcektin unutma Very Happy
de la Cuesta
Geçerken Uğradım

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 3:05 pm

Ne zaman kekledi beni yahu? hatirlamiyorum.
teppei kisugi
Üye
Üye

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 3:54 pm

sen neyi hatırlıon top Very Happy hanı dıbe atıodun ben sen atmadan kaleye dogru ucmustum yuh demistin hatta aynen soyle yazdın yuhH
Smile
de la Cuesta
Geçerken Uğradım

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 6:13 pm

Fake`mdir. Ben yuhH demem.
teppei kisugi
Üye
Üye

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 3:15 pm

ya bi git olm mactaydık hortumlarım da dıodun Very Happy zahjdsa bu arada bende davulcu artık kulaklarını kapa davullarım Very Happy
<~By_MuLTi~>
Admin
Admin
<~By_MuLTi~>

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 3:18 pm

su gkler gk ortalamayı spreyle nası yapıo aga anlamıorum Very Happy
http://www.botuz.tr.cx
SchwarzenbecK.
Admin
Admin
SchwarzenbecK.

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 1:27 am

teppini Taktiğini Yaparsanız gol yersiniz isterseniz Kendi Taktiğinize Güvenerek KAleye gecin Yada Genzonun Bu siteye üye olup Taktik vermesini bekleyin Smile
de la Cuesta
Geçerken Uğradım

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 12:00 pm

Son dediginin imkansiz oldugunu herkes biliyor. Very Happy
SchwarzenbecK.
Admin
Admin
SchwarzenbecK.

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 6:08 pm

O zmn Kendi Taktiğinizi Uygulayın Smile
teppei kisugi
Üye
Üye

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 6:40 pm

nie lan yanlış mı werdim xD ama olm omer bole dedi Very Happy
sonkrovuzor
Geçerken Uğradım

GK Taktikleri Empty
MesajKonu: Geri: GK Taktikleri   GK Taktikleri Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 9:43 pm

bunu admın yapanın ben taaa. bu madur admın yapılırmı.

GK Taktikleri
1 sayfadaki 1 sayfası